نرم افزار خیریه ایران مهر

نرم افزار خیریه :

چرا باید از نرم افزار خیریه استفاده کنیم؟

فعالیت موسسات خیریه معمولا شامل دو فرایند اصلی است. فرایند اول که هدف آن جذب و افزایش مشارکت های مردمی و به طبع آن درآمد بیشتر برای خیریه می باشد و فرایند دیگر که هدف آن توزیع مناسب و عادلانه ی خدمات بین مددجویان تحت پوشش خیریه است. کیفیت کار یک خیریه به طور مستقیم با چگونگی انجام این دو فرآیند در ارتباط است. اگر یک خیریه در امر جذب کمک ها مردمی و مدیریت منابع خود دچار مشکل باشد، فعالیت کلی آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین در صورتی که یک خیریه نتواند مددجویان خود را به بهترین نحو مدیریت کرده و آن‌ها را سازمان‌دهی کند، بدون شک در امر کمک رسانی به مشکل خواهد خورد.

بنابراین یک موسسه خیریه باید به دنبال مدیریت امور خود به بهینه ترین صورت ممکن باشد تا بتواند علاوه‌بر افزایش کیفیت خدمات خود، هزینه های خیریه را نیز کاهش داده و در نتیجه بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر بدانیم که یک نرم افزار خیریه قدرتمند، می‌تواند کار چند نیروی انسانی را با کیفیت بالاتر انجام دهد، متوجه می‌شویم که اگر  انتخاب نرم افزار با دقت انجام شود، هزینه های خیریه را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌یابد.

دلیل استفاده از نرم افزار دقیقا همین است. بدون شک یک نرم افزار خیریه جامع و کارآمد می‌تواند به مدیریت منابع و بخش های مختلف یک خیریه کمک زیادی بکند. برای خیریه هایی که در ابعاد گسترده فعالیت می‌کنند، نیاز به استفاده از یک نرم افزار خیریه خوب، تا جایی بالا می‌رود که به یک نیاز اصلی تبدیل می‌شود و بدون آن به هیچ وجه کار‌ها پیش نمی‌رود.

ایران مهر با تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت تخصصی در کنار موسسات خیریه، نرم افزار های خیریه خود را تولید و عرضه کرده است. همراهی با خیریه های مختلف طی سال‌های گذشته، باعث شده تا ایران مهر از نزدیک با نیاز های مختلف موسسات خیریه آشنا باشد و چالش‌های مختلفی که ممکن است یک خیریه با آن دست و پنجه نرم کند را می‌شناسد. بنابراین توجه به جزئیات یکی از ویژگی‌های شاخص نرم افزارهای ایران مهر است. به همین دلیل نرم افزار خیریه ایران مهر کامل ترین و جامع ترین نرم افزار خیریه کشور است. رضایت مشتریانی که در سرتاسر کشور از خدمات ما استفاده می‌کنند گواه این موضوع است. به خصوص وقتی که بدانیم خیلی از این موسسات قبل از نرم افزار ایران مهر، از دیگر نرم افزار های خیریه استفاده می‌کردند و دلایل مختلفی مانند کامل نبودن نرم افزار قبلی باعث شده تا به دنبال یک نرم افزار جدید باشند.

نرم افزار نیکوکاران و نرم افزار مددجویان با هدف پاسخگویی به این دو نیاز عمده موسسات خیریه تولید و پیاده سازی شده است. بدون شک در اولویت های مهم یک موسسه تهیه نرم افزار خیریه برای انجام امور مختلف خود خواهد بود. چرا که استفاده از یک نرم افزار قوی، کارایی و بازده خیریه را به راحتی چند برابر می کند. اموری از قبیل مدیریت و برقراری ارتباط مناسب با نیکوکاران و همچنین توزیع عادلانه و منطقی منابع خیریه بین مددجویان نیاز به رسیدگی جدی تر و با دقت تری است. نرم افزار های خیریه ایران مهر با طراحی کاملا یک پارچه و رویکردی ماژولار، آماده خدمت رسانی هر چه بهتر به شماست. ایران مهر با بیش از یک دهه فعالیت متمرکز بر روی موسسات خیریه ، امروز مفتخر است آخرین نسخه محصولات ویژه این موسسات را عرضه نماید.