سئو | بهینه سازی سایت

بدون شک تا به حال سر و کارتان به جست و جوی گوگل افتاده است. تا به حال چند بار از صفحات سه به بعد نتایج جست و جو دیدن کرده اید؟

Search Engin Optimization (SEO) که در فارسی از آن به عنوان سئو یا بهینه سازی سایت یاد می شود، عبارت است از مجموعه ای از تکنیک ها و اقدامات که به وسیله متخصص سئو روی سایت اعمال می شود تا سایت، مورد رضایت موتور جست و جو (به طور خاص گوگل)شود.

وقتی عبارتی در گوگل جست و جو می گردد، گوگل طبق سلیقه خود (که متشکل از الگوریتم های پیچیده است) فهرستی بی کران از نتایج در اختیار کاربر قرار می دهد.اینجاست که سئو وارد می شود. سئو یعنی اعمال سلیقه موتور جست و جو (گوگل) در سایت شما. پس سلیقه گوگل را دست کم نگیرید!

انتخاب با شماست که سایتتان در صفحات زیرین گوگل غرق شود یا با قرار گیری در رتبه های برتر، سیل بازدیدکننده ها را به سایت خود روانه کنید.

رسیدن به رتبه های برتر گوگل امری نیست که یک شبه میسر گردد. سئو نیازمند به فعالیت مستمر بر روی سایت است. اصطلاحا سئو را اینگونه معرفی می کنند :long process , long benefit. سود بلند مدت در ازای پردازش بلند مدت.

داشتن یک سایت به خودی خود سود آور نیست. سایت بدون بیننده عملا بی استفاده است. شما باید سایت خود را به دیگران عرضه کرده و بازدید کننده های دنیای وب را به بازدید از سایت خود وادارید و این کاری است که سئو انجام می دهد.

خلاصه ای از آنچه ایران مهر ارائه می دهد:

  • گزارش وضعیت اولیه سایت ار نظر سئو
  • تولید و انتشار محتوای مناسب سئو
  • بررسی رقبا از نظر سئو و سختی رقابت در کلمات کلیدی
  • انتخاب و پیاده سازی کلمات کلیدی و باز نویسی مطالب سایت بر اساس آن ها
  • بهره وری از ابزار های حرفه ای سئو و فعالسازی آنها در سایت
  • ارائه گزارش منظم وضعیت ترافیک و ... سایت از سرویس های معتبر و حرفه ای

و خدمات بسیار دیگر که سایت شما را وارد بازار رقابت با رقبا خواهد کرد.

اطلاعات پروژه خود را برای ما بفرستید یا برای اطلاعات بیشتر با ایران مهر تماس حاصل فرمایید.